Dom

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7 8

Shanghai Honglian Medical Tech Group

Shanghai Honglian Medical Instrument Rozwoju Co., Ltd.

1. Kim jest Honglian?

Shanghai Honglian Medical Instrument Development Co Ltd z marką (General Doctor) powstała w 1993 roku w Szanghaju w Chinach w celu projektowania i produkcji High Tech sprzętu medycznego nauczania, w celu poprawy edukacji medycznej na poziomie wyższych i edukacji medycznej i obiektów.

Szanghaj Honglian Medical Instrument Development Co, Ltd. Jest wiodącym i największym producentem w Chinach produkcji wysokiej jakości i najbardziej kompletnych Manikins szkolenia medycznego i anatomicznych modeli z CE i zatwierdzenia ISO

Produkty Honglian są szeroko eksportowane w ponad 90 krajach na całym świecie, a Chiny już były właścicielami wielu przetargów z UNFPA i innymi znanymi organizacjami międzynarodowymi.

Mamy ponad 10 najlepszych inżynierów ds. Projektowania nowoczesnych i najlepszych

Jednostki nauczania technologii jako że wszystkie te technologie są w 100% należą do nas.

- Wywóz 95% naszej produkcji do ponad 90 krajów, w tym około 200 uniwersytetów, w tym w Chinach i poza granicami

- Posiadamy kilka Certyfikatów Jakości.

- Proszę zapoznać się z naszą witryną internetową: www.honglian8.com, gdzie można zobaczyć większość naszej produkcji.

- Wszystkie projekty, które produkujemy w naszych fabrykach w Szanghaju (Chiny).

2. Co HongLian może zaoferować?

Produkt Honglian obejmuje dziewięć serii i ponad 1000 gatunków, które oferują

następujące obiekty sprawnie:

- Kompletne "Medyczne" Ośrodek Szkolenia Pedagogicznego.

- wyposażyć większość laboratoriów we wszystkie jednostki medyczne w uniwersytetach medycznych / uczelniach / ośrodkach szkolenia medycznego.

- zaawansowana technika manekina szkoleniowa w nagłych wypadkach, symulator treningu ćwiczeń fizycznych, symulator treningu klinicznego, symulator treningowy, symulator treningu matki i dziecka, model anatomiczny człowieka, model szkolenia stomatologii, wyposażenie i wyposażenie pierwszej pomocy.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Lekarz ogólny

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 200-500

Rok założenia : 1993

pc Export : 90% - 100%

Shanghai Honglian Medical Tech Group została początkowo zbudowana w 1993 roku. Znajduje się w Szanghaju - kosmopolis. Obejmuje najbardziej zaawansowaną naukę i ma geograficzną przewagę międzynarodowego centrum wymiany akademickiej. Maksymalizuje swój talent w dobrej długotrwałej współpracy z kilkudziesięcioma krajowymi i zagranicznymi uczelniami słynnymi. Rozwija międzynarodowe wiodące produkty, buduje sieci marketingu produktów, która obejmuje na całym obszarze, aby wyznaczyć długoterminowy pomysł na rozwój. To działa ciężko na spokój i ostrogi z długą kumulacją. Po trwającej ciężkiej pracy od ponad 10 lat firma ma biuro o powierzchni 1000 metrów kwadratowych jako centrum marketingu w centrum biznesowym w Szanghaju. Objęty obszar produkcji podstawy w Szanghaju Jinshan i Jiading nowe strefy rozwoju technologii wysokiej osiągnął 35.000 metrów kwadratowych. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które zawiera połączenie niezależnych badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i usług. Roczny obrót przekracza miliardy. Marka lekarza ogólnego stała się sławną marką wśród odpowiedników. Ma reputację na całym świecie. Firma zainwestowała ogromne kwoty w badania i rozwój niezależnej technologii bazowej, która jest istotna z oprogramowaniem do edukacji medycznej i sieci cyfrowej, aby utrzymać międzynarodową przewagę konkurencyjną. Odnosi się także do przełomu w dziedzinie grafiki form i materiałów. Po raz pierwszy zdajemy sobie sprawę, że kryterium produktu i jakość wychodzą z przodu na całym świecie. Tymczasem badania i rozwój każdej podstawowej technologii firmy osiągają znaczne postępy w rozwoju. Ogólne parametry kilkudziesięciu produktów systematycznych są badane i weryfikowane przez autorytatywny dział i stają się kryterium branżowym, wśród których jest kilka projektów i funkcji osiągnęło międzynarodowy poziom pierwszej klasy. To naprawdę osiąga swój podstawowy cel polegania firmy na Chinach i znalezieniu przyczółka na całym świecie. Firma przeszła ISO9001-2000 w Systemie Certyfikacji Jakości Krajowej przez AOQC; W tym samym roku uzyskał pozwolenie na wytwarzanie i licencję handlową na pięcioletnie zwolnienie przyznane przez Państwową Administrację ds. Żywności i Leków; Seria produktów zdobyła złotą nagrodę Excellent Products w 12. Ogólnopolskim Konkursie Kreatywnym Innowacji Sparkowych w 2002 roku; W latach 2004 i 2011 osiągnęła zaszczyt spełnienia warunków umowy do listu i stałego przez to, co mówimy; W 2007 r. Zdobył sławę Shanghai High-Tech Enterprise; W 2008 r. Zatwierdzono wymogi dotyczące systemu zarządzania środowiskowego GB / T24001-2004-ISO14001: 2004; W 2009 roku został certyfikowany przez System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

Firma produkuje markowy produkt marki General Doctor. Istnieje ponad 1000 odmian serii, w tym pierwszej pomocy medycznej, diagnozowania, klinicznego, pielęgniarskiego, zdrowia matki i dziecka, pediatrii, anatomii, mediów wielomilionowych, tradycyjnej medycyny chińskiej, jamy ustnej, okazów itp. Staliśmy się rekomendowanymi dostawcami produktów 11. pięcioletni planowany eksperymentalny ośrodek demonstracyjny szkół medycznych i podstawy kształcenia zawodowego w pielęgniarstwie przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji. Tymczasem symulacja CPR urządzeń ludzkich i pierwszej pomocy firmy została zakupiona przez Chiński Czerwony Krzyż za wygranie oferty. Obecnie nasze produkty pierwszej pomocy są spopularyzowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym opiece zdrowotnej, edukacji medycznej, Czerwonym Krzyżu, energii elektrycznej, transporcie, kontroli pożarowej, bezpieczeństwa w produkcji oraz w społecznościach publicznych, które zajmują wspaniały udział w rynku.

Jako lider nowoczesnego sprzętu do nauczania medycznego firma zbudowała 10 oddziałów centrum marketingu produktów i zastosowała zestaw odpowiednich i popularnych systemów zarządzania usługami w oparciu o tę strukturę sieci, aby móc realizować funkcje usług marketingowych, w tym szybkie reagowanie, Pomoc online, konserwacja w pobliżu, środki nadzwyczajne, regularne śledzenie itd. I stały się wiarygodnym partnerem kooperacyjnym większości użytkowników. Eksport produktów rozszerzył się do niemal 80 krajów i regionów. I wielokrotnie wygrały oferty w ONZ. Z powodu nieważności danych dotyczących wywozu osiągnęły wartość ponad 5 000 000 USD. Lekarz ogólny zyskał uznanie na rynku międzynarodowym i zdobył honor dla Chin.

 

Po osiągnięciu podstawowego celu wielkich odmian towarów, zaawansowanej technologii i dobrej obsługi. Pracownicy Honglian ponownie widzą obraz świń. W październiku 2007 r. Firma wzywa Trzecią Uruchomienie Biznesu do określenia celu, jakim jest stworzenie narodowego modelu korporacyjnego. Zwróć uwagę na jakość i kreatywność; Skupić się na marce i nieposkromionym duchu; Przywiązują wagę do usług i uczciwości; Wartościowych talentów i zasad. Ma to na celu przejście na nowoczesną firmę zarządzającą. Dając powrót do społeczeństwa i przynoszą korzyści człowiekowi, poprawiając się. Jesteśmy gotowi współpracować z krajowymi i zagranicznymi przyjaciółmi i marszować w parze. Postaramy się jak najlepiej służyć naukom medycznym dla naszego kraju i wnieść więcej wkładu w zdrowie ludzkości.

Usługowe

Polityka gwarancyjna Honglian

Krok 1: Po otrzymaniu towaru należy dokładnie sprawdzić szczegóły w ciągu jednego tygodnia. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o niezwłoczne zgłoszenie roszczenia.

Krok 2: Jeśli wystąpiły jakiekolwiek roszczenia, prosimy o przesłanie informacji dotyczących roszczeń gwarancyjnych, kierowanych do naszych pracowników posprzedażnych drogą mailafter_sale03@honglian8.com.

Będziemy analizować i opracować najlepsze rozwiązanie, które zaspokoisz Państwa w ciągu jednego dnia roboczego.

Informacje dotyczące roszczeń gwarancyjnych:

1. Zdjęcia lub wideo

2. Numer seryjny karty gwarancyjnej i Inv. NIE lub PI.NO
3. Opis problemu

Krok 3: Zaoferuj pomoc techniczną lub wyślij części zamienne

Krok 4: Chase rozwiązanie roszczenia, dopóki nie jesteś w pełni zadowolony.

Gwarancja: rok po otrzymaniu produktów.

Dodaj: 508-516, budynek nr 1, budynek Aijia International, ulica 288, Wuhua Rd., Dzielnica Hongkou, Szanghaj, Chiny                

Powiedz: 0086-21-65223703

Faks: 0086-21-65223810

E-mail:   After_sale03 @ honglian8.com  

Skype: after_sale03.honglian8.com

Firma Zespół

Organizacja

Aby zapewnić zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa i normalne funkcjonowanie, honglian zgodnie ze współczesną strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa i w połączeniu z własną sytuacją produkcyjną i operacyjną, ustanowił potężną kontrolę, szybką reakcję i działanie oraz wydajną strukturę organizacyjną. Odpowiedzialność działów firmy jest jasna, elastyczna i wydajna, dlatego badania, rozwój, produkcja i marketing, wsparcie techniczne i obsługa posprzedażna są jednym z dobrych systemów współpracy.

KONTAKT

Adres: 5. piętro, budynek nr 1, budynek Aijia International, 288 # Wuhua Rd., Dzielnica Hongkou, Szanghaj, Chiny

Adres fabryczne:No.88, Shande Rd., Shanyang Town, Dzielnica Jinshan, Szanghaj